Duben 2014

KONEČNĚ!

30. dubna 2014 v 15:02 takový ty kecy
Konečně si aspoň trochu odpočinu od toho vstávání, jsou to sice jen čtyři dny doma, ale i tak aspoň něco. :D
Čarodějnice jsem si užila, tak jako podle očekávání, pod parkem bylo plno ožralů a hráli hroznou hudbu, mohli rovnou pustit šlágra. :-D:-D No ještě nevím přesně kdy, ale pojedem s přítelem opět do Mochova, nejspíš na jednu noc. Tak tu asi nebude žádný článek, ani žádná aktivita, pokusím se sem něco přidat, nějak sem tam, ale nevím no, kdybych nic nepřidala, tak se předem omlouvám! :-) Ještě bych se chtěla podívat na Barborku, je to 14ti metrová rozhledna :-)
Bohužel vše závisí na počasí, takže nemůžu říct jestli tam pojedeme nebo ne, navíc já bych chtěla jet na kole, přítel radši vlakem a pak pěšky, tak uvidíme! :-)
O víkendu mě opět čeká další fotbalový zápas, takže sem můžu dát i pár fotek z fotbalu, jestli to někoho zajímá, ale teď už se svámi loučím, tak se mějte, pa! :-*

Téma týdne-Závislosti

29. dubna 2014 v 21:36 Téma týdne
Závislost je široký pojem. Někdo je závislí třeba na drogách, alkoholu, automatech.
Závislost se projevuje u každého jinak, o závisloti na drogách ste mohli vidět i mnoho filmů, kde se lidi dostali do situace že se stali závislí na drogách a už nevědli jak z toho ven, ono to vlastně ani tak jednoduchý není, když chcete přestat a jdete na odvykačku, nacpou do vás prášky a tak dál, no už nebudete úplně normální jako každý jiný člověk. Nebo je varianta že s tím zkusíte přestat sami, to se bohužel jen tak někomu nepovede a když ho, tak jen na chvíli a pak do toho stejně spadne znovu.
Bohužel jeden takový případ člověka závislého na drogách, který kvůli tomu i málem umřel znám, není to moc přijemné se dostat do styku s někým u kterýho víte že už jeho život nikam nevede..

Čarodejnice

29. dubna 2014 v 16:33 takový ty kecy
Zítra už jsou zase čarodejnice, to ten rok utekl, že? :D Zase nás budou chtít upálit. :( :D
Dneska je venku krásně, tak zvednu šunky a půjdu ven. :D Ale spíš doufám že takle hezky bude i zítra, jestli bude pršet tak už si snad hodím mašli. :D Já půjdu pod park, jako každý rok, hraje tam nějaká hrozná hudba, kterou se marně snaží přehrát písničky z atrakcí, malý děti chodí v maskách a opékají si buřty, všude kolem se motá hrozně moc lidí, který jsou většinou ožralí, takže nic moc. :D Ale aspoň něco, lepší než sedět doma na prdeli jak pecka. :D
Jenže to není všechno, druhý den je svátek a pak má většina škol ředitelské volno, takže dá se říct prázdniny, konečně si budu válet chvíli šunky doma. YES! :D
Jak se na čarodejnice těšíte vy? Co budete dělat? :3 POCHLUBTE SE! :D

Shrnutí víkendu

27. dubna 2014 v 21:15
Ahoj :3
Celý víkend bylo strašně krásně, což bylo opravdu super. Jak už jsem psala, v sobotu jsem byla s přítelem v Mochově za jeho taťkou, zatím co oni řezali dřevo já jsem se válela v trávě a pletla věnce, pak jsme se šli nachvilku projít a šli jsme grilovat, je tam opravdu krásně, ale v 6 už jsme zase jeli domů. Přijeli jsme až v osm a strašně unavený, ale ráno jsme zase stávali, jelikož každý týden jezdím s Tadeáškem (to je ten přítel :D ) na fotbal, tak i teď nás to neminulo, vstávat se mi teda opravdu nechtělo, a i když mi Tadeáškek pokaždý říká že můžu zůstat doma a spát, že on odpoledne zase přijede, tak stejně vstanu a jedu sním. :3 Odpoledne když jsme přijeli tak jsme museli ke kamarádce, učí se kadeřnicí a v červnu dělá závěrečky, tak ji na ně musím jít, takže mi dělala společenský účes, vlastně tam chodím každý týden. :D
a jak ste si užili víkend vy? :3 Doufám že stejně hezky jako já! :')
Tady pár fotek:

Bonusová fotka z večeru když si Tedášek půjčil moje linky na oči :D
smát se je povoleno :D

Víkend

26. dubna 2014 v 11:11 takový ty kecy
Ty jo dneska je tak nadherne, tak snad se to nepokazi, ja jsem prave ted v Mochove a valim se v trave se spoustou krasnych pampelisek a morcatkem Edou :3 v nedeli vecer pridam par fotek, no mozna jich bude vic nez par :D kdyz uz jsem narazila na ty fotky, chteli by jste i nejaky moje fotky? :)
Jak si uzivate vikend vy? Taky je u vas tak krasne jako tady? :3

Bouřka a blesky

24. dubna 2014 v 15:56 takový ty kecy
Čautě lidi, tak co taky je u vás tak hnusně? U nás prší bouří se a blejská, byl dokonce malý výpadek proudu, já mám bouřku ráda, jen škoda že to není taková ta letní bouřka, to bych skotačila někde venku, ale v tomhle počasí si radši zalezu k pc. :)
Řekněte jaký je počasí u vás, a jaký jsme měli den? :) U mně den proběhl bez problémů, už jen přežít dnešek a zítřejší školu a hurá víkend, chystáte se o víkendu někam? O.o :)
Já se chystám do Mochova, v pondělí vám sem hodím nějaký fotky z víkendu, tak čágos. :-D

O mně ;-)

23. dubna 2014 v 22:18 takový ty kecy
Ahoj, tehle článek je jen tak aby jste vůbec věděli kdo jsem a co tu vlastně dělám.
Takže
Jmenuji se Nikča, moje přezdívka je Tuffy, je mi 14 let, pár blogů už jsem měla, ale jak se to za ty roky mění, tak sem všechno zapomněla. :-D Mám psa jménem Beny (třeba ho někdy uvidíte na fotce), a taky kluka.
Mezi moje koníčky patří moment.. já vlastně žádný nemám. :-D Ale ráda jezdím na kole, nemám ráda školu, nemám žádný představy do budoucna, jsem flegmouš :-D . Mám ráda lidi, ale umím i nenávidět, těžce odpouštím, nepřiznám chybu, neomlouvám se dokud to není opravdu potřeba, ráda lidem pomáhám, jsem mírumilová, ochotná ale i jak říká moje máma, jsem prostě rozmazlená. :-D

Téma týdne-Tóny písně

23. dubna 2014 v 22:04 Téma týdne
Hudba je jedna z mnoha věcí co spojuje lidi. Jak se říká: ,, sto lidí, sto chutí'' ano, i tak je to v hudbě, každý posloucháme jiný styl hudby, někomu se libí to, a někomu zase tamto. Je tolik hudebních stylů, ale přece jen je něco spojuje, jsou to tóny, každý tón zní sice jinak, ale pořád je to něco co ty písně spojuje, stejně jako hudební styl spojuje lidi.
Hudba za nás dokáže vyjádřit naše pocity, dokáže v nás nahnat smutek, radost i vzpomínky. Určitě každý z nás má nějakou písničku u které se mu vybaví nějaké vzpomínky, buď ty hezké, nebo taky ty špatné a nebo ne? :)